Mailgun (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Send
cs: Poslat

en: Send test e-mail
cs: Odeslat testovací e-mail

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
cs: Napište e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat testovací e-mail.
