Mailgun (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Cancel
da: Annullér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Send test e-mail
da: Send test-mail

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
da: Indtast en e-mail-adresse for at sende en test-mail.
