Mailgun (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Send
hu: Küldés

en: Send test e-mail
hu: Teszt e-mail küldése

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
hu: Tesztüzenet küldéséhez itt lehet megadni a címzettet.
