Mailgun (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Send
nl: Versturen

en: Send test e-mail
nl: Verstuur test e-mail

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
nl: Voer een adres in om een test e-mail naar toe te sturen.
