Mailgun (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Settings
pt: Definições

en: Send
pt: Enviar

en: Send test e-mail
pt: Enviar e-mail de teste

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
pt: Digite um endereço para que um e-mail de teste seja enviado para lá.
