Mailgun (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Cancel
ru: Отмена

en: Settings
ru: Настройки

en: Send
ru: Отправить

en: Send test e-mail
ru: Отправить тестовое письмо

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
ru: Введите адрес на который необходимо отправить тестовое сообщение.
