Mailgun (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Send
sv: Skicka

en: Send test e-mail
sv: Skicka testmeddelande

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
sv: Skriv in en e-postadress som ett testmeddelande skall skickas till.
