Mailgun (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Send
vi: Gửi

en: Send test e-mail
vi: Thử gửi e-mail

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
vi: Nhập địa chỉ sẽ nhận thư thử nghiệm.
