Mailgun (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Avlýs

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: - None -
is: - Einki -

en: Settings
is: Setingar

en: To
is: Til
