Mailgun (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: To
da: Til

en: Use default setting
da: Brug standardindstillingen

en: Text format
da: Tekstformat
