Mailgun (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: To
nl: Naar

en: Domain
nl: Domein

en: Send
nl: Versturen

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Tracking
nl: Volgen

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: project page
nl: projectpagina

en: documentation
nl: documentatie
