Mailgun (7.x-1.7) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: To
ku: بۆ

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Send
ku: بینێره‌

en: Text format
ku: فۆرماتی دەق
