Mailgun (7.x-1.7) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Message
os: Хъусинаг

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ
