Mailgun (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: Domain
sl: Domena

en: Send
sl: Pošlji
