Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Message
ast: Mensax

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: To
ast: Pa

en: Send
ast: Unviar
