Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Subscribe
be: Падпісацца

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: To
be: Каму

en: Send
be: Адаслаць

en: Text format
be: Фармат тэксту
