Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: To
ca: Per

en: Address
ca: Adreça

en: Send
ca: Enviar

en: Members
ca: Membres

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Text format
ca: Format del text
