Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: To
cs: Komu

en: Address
cs: Adresa

en: Send
cs: Poslat

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: Text format
cs: Formát textu
