Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: To
cy: I

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Send
cy: Anfon

en: Text format
cy: Fformat testun
