Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Email Address
da: E-mail-adresse

en: Default settings
da: Standardindstillinger

en: To
da: Til

en: Address
da: Adresse

en: Members
da: Medlemmer

en: Subscribed
da: Tilmeldt

en: Use default setting
da: Brug standardindstillingen

en: - Choose an operation -
da: - Vælg en handling -

en: Text format
da: Tekstformat
