Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Message
de: Benachrichtigung

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Settings
de: Einstellungen

en: Email Address
de: E-Mail-Adresse

en: Default settings
de: Standardeinstellungen

en: To
de: An

en: Address
de: Adresse

en: Send
de: Senden

en: Members
de: Mitglieder

en: Mailing Lists
de: Mailinglisten

en: Everyone
de: Jeder

en: From Email Address
de: Absender-E-Mail-Adresse

en: Subscribed
de: Abonniert

en: Unsubscribed
de: Ausgetragen

en: Use default setting
de: Standard-Einstellungen verwenden

en: - Choose an operation -
de: Bitte auswählen

en: Text format
de: Textformat

en: Read Only
de: Nur Lesezugriff

en: Your subscription has been updated.
de: Ihr Abonnement wurde aktualisiert.

en: No users found
de: Keine Benutzer gefunden

en: Send test mail
de: Test-E-Mail senden
