Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: To
eo: Al

en: Send
eo: Sendu

en: Text format
eo: Tekstformato
