Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: To
et: Kellele

en: Address
et: Aadress

en: Send
et: Saada

en: Members
et: Liikmed

en: Everyone
et: Igaüks

en: Use default setting
et: Kasuta vaikimisi seadet

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Text format
et: Tekstivorming
