Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: To
eu: Nori

en: Address
eu: Helbidea

en: Send
eu: Bidali

en: Members
eu: Kideak

en: Everyone
eu: Edozein

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Text format
eu: Testuaren formatua
