Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیغام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: To
fa: به

en: Address
fa: نشانی

en: Send
fa: ارسال

en: Members
fa: اعضا

en: Subscribed
fa: مشترک

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
