Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Default settings
fr: Paramètres par défaut

en: To
fr: À

en: Address
fr: Adresse

en: Send
fr: Envoyer

en: Members
fr: Membres

en: Everyone
fr: Tout le monde

en: Subscribed
fr: Abonné

en: Unsubscribed
fr: Désinscrit

en: Use default setting
fr: Utiliser le paramétrage par défaut

en: - Choose an operation -
fr: - Choisir une opération -

en: Text format
fr: Format de texte

en: Send test mail
fr: Envoyer le courriel de test
