Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: To
hi: को

en: Address
hi: पता

en: Send
hi: भेजें

en: Members
hi: सदस्य

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
