Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Subscribe
hr: Prijavi se

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: To
hr: Za

en: Address
hr: Adresa

en: Send
hr: Pošalji

en: Text format
hr: Oblik unosa
