Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Message
ht: Mesaj

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non
