Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Default settings
hu: Alapértelmezés szerinti beállítások

en: To
hu: Hova

en: Address
hu: Cím

en: Send
hu: Küldés

en: Members
hu: Tagok

en: Everyone
hu: Mindenki

en: Subscribed
hu: Feliratkozott

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Use default setting
hu: Alapértelmezett beállítás használata

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Text format
hu: Szövegformátum
