Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Message
id: Pesan

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: To
id: Untuk

en: Address
id: Alamat

en: Send
id: Kirim

en: Members
id: Anggota

en: Text format
id: Format teks
