Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Email Address
is: Netfang

en: To
is: Til

en: Address
is: Heimilisfang

en: Send
is: Senda

en: Members
is: Meðlimir

en: - Choose an operation -
is: - Veldu aðgerð -

en: Text format
is: Textaforsnið
