Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: To
jv: Marang

en: Send
jv: Kirim

en: Text format
jv: Format tèks
