Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: To
ka: მიმღები

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
