Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Email Address
kn: ಇಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: To
kn: ಗೆ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Subscribed
kn: ಚಂದಾದಾರಗೊಳಿಸಲಾಗಿದೆ
