Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: To
lt: Iki

en: Address
lt: Adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: Members
lt: Nariai

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Text format
lt: Teksto formatas
