Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: To
lv: Kam

en: Address
lv: Adrese

en: Send
lv: Sūtīt

en: Members
lv: Dalībnieki

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Text format
lv: Teksta formāts
