Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Message
mn: Зурвас

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Send
mn: Илгээх

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
