Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: To
ne: लाई

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
