Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: To
nn: Til

en: Address
nn: Adresse

en: Text format
nn: Tekstformatering
