Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Default settings
oc: Paramètres per defaut

en: To
oc: A

en: Address
oc: Adreça

en: Send
oc: Mandar

en: - Choose an operation -
oc: - Causir una operacion -

en: Text format
oc: Format de tèxte
