Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: To
ps: ته

en: Text format
ps: متن بڼه
