Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Subscribe
pt: Assinar

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Email Address
pt: Endereço de Email

en: Default settings
pt: Opções padrão

en: To
pt: Para

en: Address
pt: Endereço

en: Send
pt: Enviar

en: Members
pt: Membros

en: Use default setting
pt: Utilizar as configurações padrão

en: - Choose an operation -
pt: - Escolha uma operação -

en: Text format
pt: Formato de texto
