Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: To
sk: Komu

en: Address
sk: Adresa

en: Send
sk: Odoslať

en: Members
sk: Členovia

en: Everyone
sk: Každý

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Text format
sk: Textový formát
