Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: To
sv: Till

en: Address
sv: Adress

en: Send
sv: Skicka

en: Members
sv: Medlemmar

en: Mailing Lists
sv: E-postlistor

en: Unsubscribed
sv: Prenumererar ej

en: Use default setting
sv: Använd standardinställning

en: - Choose an operation -
sv: - Välj en funktion -

en: Text format
sv: Textformat
