Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Message
ta: செய்தி

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: To
ta: பெறுநர்

en: Send
ta: அனுப்புக

en: Text format
ta: உரை வடிவம்
