Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Send
ug: يوللاش
