Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: - None -
uk: - Немає -

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Default settings
uk: Налаштування за замовчуванням

en: To
uk: До

en: Address
uk: Адреса

en: Send
uk: Надіслати

en: Members
uk: Учасники

en: Mailing Lists
uk: Списки розсилок

en: Everyone
uk: Будь-хто

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Read Only
uk: Лише для читання

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача
