Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: To
af: Aan

en: Send
af: Stuur

en: Text format
af: Teksformaat
