Mailgun Advance (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: To
ar: إلى

en: Address
ar: العنوان

en: Send
ar: أرسل

en: Subscribed
ar: مشترك

en: Text format
ar: تنسيق النص
